KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13418029
nr 1341 8029
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1974. Olja på pannå, 80x60 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:46:17
16/8 22:26:00